ÕHK-ÕHK SOOJUSPUMBAD ELURUUMIDELE - Loodud külmas kliimas kasutamiseks

Loodud elamiseks: lahendused ka kõige külmematele piirkondadele

Kõik tahavad kodus lõõgastuda ja nautida igas ruumis parajat temperatuuri, isegi kui termomeeter näitab väljas -25°C. Seejuures soovime muidugi, et see toimuks ökonoomselt ja energiatõhusalt. Unistame seadmetest, mis oleksid vaiksed, ei tekitaks tuuletõmbust ning sulanduksid olemasoleva sisekujundusega.

Miks valida Daikin? Sest Daikinis teame, et parim viis kõige selle saavutamiseks on paigaldada soojuspump. Õhk-õhk soojuspumbad saavad üle 80% genereeritavast soojusest välisõhust, mis on ammendamatu ja taastuv energiaallikas. Meie soojuspumbad on loodud vastu pidama ka kõige külmemas kliimas ja nende energiatõhususe näitajad on suurepärased. Nende abil saab ära hoida suvilate külmumise talvekuudel.

Sama oluline kui nende tõhusus, on ka asjaolu, et siseseadmed on kujundatud selliselt, et need sulanduksid igasse kodusse ning meie valikus on palju erinevaid mudeleid. Need töötavad sosinvaikselt ja jaotavad soovitud temperatuuriga õhu ilma tuuletõmbust tekitamata.

Daikini tooted on tuntud oma usaldusväärsuse ja tõhususe poolest ning loomulikult võib kindel olla ka samaväärsele teenindusele.

  • Loodud spetsiaalselt külmas kliimas kasutamiseks
  • Mainekas disain
  • Hoiab ära suvilate talvise külmumise
  • Sosinvaikne
  • Energiatõhus

Product was successfully added to your shopping cart.

Õhksoojuspumbad - DAIKIN

Määra langev suund

4 ese(t)

Määra langev suund

4 ese(t)

DAIKIN

Daikin Industries on pikkade traditsioonidega Jaapani kliimaseadmete tootja, kes tähistab peagi oma 90. aastapäeva. Daikini peakorter asub Osakas, kust juhitakse Jaapanis, Hiinas, Kagu-Aasias, Austraalias, Indias, Põhja-Ameerikas ja Euroopas tegutsevaid tootmisüksusi, mis annavad tööd ligi 42 tuhandele inimesele. Daikinil on 55 aasta pikkune soojuspumpade tootmise kogemus, mida kasutatakse väga oskuslikult üha uute ning täiuslikumate toodete loomisel, pakkudes inimestele üha efektiivsemaid, säästlikumaid ning suurepärase disainiga seadmeid.

Daikin on üks vähestest tootjatest maailmas, mis suudab klientidele pakkuda kliimaseadmete valikut alates väikesest, eraisikutele suunatud toodetest ning lõpetades hiigelsuurte jahutussüsteemidega. Kui enamik Jaapani päritolu tootjaid arendavad oma seadmed Aasias, siis Daikin disainib ja toodab oma kliimaseadmed Euroopas. Nii lõpptarbijatele kui ka edasimüüjatele tähendab see laitmatut koostekvaliteeti, unikaalset disaini ning lühikesi tarne- ja teeninduse tähtaegu. Samuti ei ole põhjust muretseda selle pärast, et tooted meie kliimasse ei sobi – disainitud Euroopas ja Euroopa jaoks, kõlab Daikini ärifilosoofia.